Process Pro komanda pristato dar vieną efektyvų ir aktualų pramonei sprendimą- keramines membranas skysčių separacijai ar mikrofiltracijai

Jei gamybos  procesui reikalingas efektyvus ir ekonomiškas skysčių separacijos procesas, tai įmanoma pasiekti su aukšto efektyvumo daugiakanalėmis keraminėmis membranomis, kurias mes tiekiame pramonės įmonėms.

Tokio tipo membranos plačiai naudojamos eilėje procesų maisto ir alaus gamyboje, elektrolizės ir metalų apdirbimo procesuose,  biotechnologijos procesuose ir eilėje kitų.

Membranos efektyviai dirba ir  užtikrina  įdealų  skysčių separacijos proceso rezultatą  netgi tokiose aplinkose, kur reikalingas atsparumas temperatūros pokyčiams, cheminis atsparumas terpėms, didelis mechaninis atsparumaar agresyvios terpės .

Pristatome trumpą fotoreportažą -keramikinių membranų proceso terpės separacijai  parinkimas, gamyba ir logistika .

Nuo pirmojo kontakto su užsakovu iki pakrovimo iš gamyklos užsienyje užtrukome mažiau nei 20 dienų . Šiuo metu specialios paskirties produkto užsakymas jau pakeliui pas klientą.

Norint užtikrinti užsakymo vkdymo procesų kokybę bei kontrolė, klientams siūlome pilną paslaugų paketą.

Nuo inžinerinio produkto parinkimo, gamintojų identifikavimo, kokybės kontrolės proceso užtikrinimo gamybos  proceso metu, logistikos gamykla-kliento bazė užtikrinimo, muitinės procedūrų bei vietinės logistikos.

Visus proceso etapus kontroliuojame eigoje, todėl užsakovams nereikia gaišti laiko ieškant analogiško produkto ar efektyviausio sprendimo-mes tai darome už juos.

Reikalingas sprendimas ar produktai  Jūsų procesui? Inžinerinė procesų aptarnavimo patirtis, produktai ir  sprendimai iš vienų  rankų -ProcessPRO

Laukiame susisiekiant