Jau daugiau nei dešimtmetis Process PRO bendradarbiauja su vienu iš žymiausių Azijos joninių mainų dervų gamintoju – kompanija SXJ.
Savo klientams tiekiame ir patys savo projektuose naudojame per daugelį metų išbandytas aukštos kokybės dervas , kurios turi tarptautinius FDA sertifikatus, ir yra tinkamos naudoti daugelyje pramonės šakų.

Gamintojas labai daug dėmesio skiria produktų kokybei ir vystymui, bei gamtos apsaugai. Visi tiekiami produktai turi tarptautinius standartus atitinkančius sertifikatus. Kokybę užtikrina gamybos taškuose įdiegtos kokybės kontrolės sistemos bei pilnai automatizuotos gamybos linijos, kurios leidžia išvengti žmogiškųjų klaidų bei užtikrina aukščiausią produkto kokybės kontrolę nepertraukiamo gamybos procese metu.

Pirmieji produktai rinkoje buvo pristatyti dar praėjusio šimtmečio antroje pusėje – 1970 metais.

Produkcija ir gamybos procesas atitinka šiuos standartus:

SGS Approval, ISO 9001 Quality System Approval and ISO 14000 Environment
Management System Approval continuously

Mūsų įvykdytuose projektuose panaudotos SXJ joninių mainų dervos sėkmingai dirba jau daugiau kaip septyneri metai . Produktai sėkmingai dirba mūsų įdiegtose linijose metalurgijos pramonėje, maisto pramonėje, alaus daryklose, bei elektrinėse CIS ir Europos regione.