Kas efektyviau-nauja įranga ar jos remontas? Slėginio indo istorija

Istorija apie serviso ir tiekimo grupės kasdienybę arba kaip optimizuoti kliento išlaidas turint ribotą biudžetą

Gamybinėje įmonėje kuri nesenai tapo mūsų klientu, sumontuotas slėginis indas tarnavo vandens gerinimo procesui daugiau nei dvidešimt  metų . Sistema veikė agresyvioje aplinkoje kaip smėlinės vandens filtravimo sistemos dalis.

Atlikus sistemos  inspekciją ir kokybės vertinimą bei pažeidimo bei funkcionalumo  apžiūrą buvo konstatuota, kad vidinis  slėginio filtro padengimo sluoksnis yra visiškai pažeistas ir įrenginys negali būti saugiai eksploatuojamas. Distribucijos sistema neveiksni ir negali būti naudojama.Tuo tarpu filtro išorė bei sienelių storis nebuvo daug pažeistas.

Žinoma, pirminis ir efektyviausias  sprendimas buvo keisti slėginį indą, sumontuoti naują kokybišką distribuciją ir atnaujinti efektyvias procesui įkrovas filtro viduje.

 Deja, toks sprendimas šioje situacijoje buvo nepriimtinas klientui tiek dėl labai specifinio gamybos proceso ir gamybinės erdvės ribotumo, kur stabdant  gamybą demontažui ir naujos įrangos montažui drastiškai auga gamybos kąštai  beigi labai riboto  kliento biudžeto.

 Buvo priimtas nestandartinis sprendimas- kol slėginis indas yra „rezervo režime (on duty) -t.y ne procese, atlikti vidinės dangos šalinimo bei keitimo darbus neišmontuojant sistemos ir nestabdant gamybos proceso. Žinoma, tai labai ribotas laiko tarpas, todėl darbų eiga buvo planuojama valandų tikslumu ir neatitikčių būti negalėjo.

Ilgaamžės, vidinės dangos atsparios proceso terpei parinkimas, skaičiavimas, tiekimas, distribucinės sistemos parinkimas ir konfigūravimas -šios užduotys buvo atliktos kol vyko mechaniniai senos  dangos šalinimo darbai bei distribucinės sistemos demontažas.

Nauja ilgaamžė spindulinė distribucija baigiamojoje korpuso „prikėlimo“stadijoje buvo sumontuota mažiau nei per keletą valandų. Sistema iš naujo užpildyta kokybiška standartus atitinkančia filtravimo įkrova, slėginis indas įvestas į eksploataciją dienos bėgyje.

Pristatome vaizdą „iš vidaus“- kaip netinkamas naudoti   slėginis indas gali būti „prikeltas naujam gyvenimui“,  jei tai atlieka profesionali serviso įmonė, suprantanti eksploatavimo niuansus bei sistemų ypatumus.

Nenorėtume teigti, kad taip galima atlikti su visais slėginiais filtrais kurie prašosi keičiami, bet šiame objekte  naudoto slėginio indo ekspertinis kokybės vertinimas bei remonto išlaidų tiksli kalkuliacija leido priimti nestandartinį sprendimą ir  ženkliai taupyti kliento biudžetą bent jau iki tol kol bus priimtas sprendimas keisti sistemas pilnai.

Trumpa santrauka :

Slėginio indo rekonstrukcija objekte

  • Slėginis indas: 20 metų eksploatuotas smėlinės filtracijos sistemoje gamybinėje įmonėje.  Juodas plienas, dengtas epoksido ir curring agent miks danga. Diametras-  2 m cilindrinis aukštis  4 m.
  • Distribucija: Aukštos kokybės KS  apatinės ditribucijos komplektas su spinduline sistema ir priedais . Skaičiavimas, parinkimas, tiekimas į objektą ir gamintojo-7 dienos
  • Naujai parinkta ir pateikta vidinė korpuso danga : Hempadur 35560+curring agent -parinkimas ir tiekimas-5 d
  • Pirminė apžiūra, inspekcija, senos distribucijos demontažas, naujos distribucinės sistemos sumontavimas, sistemos užpildymas ir įvedimas į darbinį režimą  – 2 dienos
  • Senos dangos šalinimas ir valymas bei paviršiaus smėliavimas-atliko užsakovas vietoje

Nauji slėginiai filtrai Jūsų sistemoms:

Atstovaujame  Europoje pripažintą slėginių indų gamintoją regione , kurio aukštos kokybės produktus spėjo įvertinti daugelis klientų regione nuo gamybos įmonių iki miestų municipalinių tinklų, vandens ruošimo stočių ar šilumos tinklų.

Aukštos kokybės juodo plieno(Carbon steel) arba nerūdijančio plieno (SS) slėginius indus įvairiems pramonės procesams.

Standartizuoti diametrai: D-1400 iki D-3500**

*galimos nestandartinės aukščio-diametrų variancijos priklausomai nuo kliento projekto reikalavimų

Skaičiavimai, projektavimas, gamyba, pristatymas iki objekto

Inžinerinė patirtis-kompetencija-profesionalus tiekimas- autoritetinga serviso grupė-Jūsų procesų kokybė ir ekonomija.

Susisiekite

UAB Procesų sprendimai