Naujos galimybės su Hydranautics modeliavimo programa

Vienas iš ilgamečių UAB „Procesų sprendimai“ veiklos partnerių- membraninių technologijų gamintojas Hydranautics (Nitto group company).

Tūkstančiai mūsų kompanijos patiektų membranų Hydranautics sėkmingai veikia eilėje pramoninių bei komercinių objektų 7 šalyse. Tiekiame sprendimus, sistemas bei pavienes membranas, parenkame analogus Jūsų turimoms.

 

Bendradarbiavimo sėkmės faktorius- aukštos kokybės ilgaamžės membranos Hydranautics bei tiesioginis ir profesionalus gamintojo techninis palaikymas kiekvienu atveju.
Nemažai įtakos turi ir efektyvi ProcessPro  tiekimo  bei logistikos politika. Prekes tiekiame  tiesiai iš gamintojo sandėlių ir  gamyklų visame pasaulyje,  taip minimizuodami papildomus sandėliavimo kaštus , bei užtikrindami  konkurencingą kainodarą.

Užsakymo vykdymo eigoje matome realią situaciją ir gamybos eigą bei sandėlių likučius esamuoju momentu, todėl galime operatyviai ir efektyviai aptarnauti bet kokios apimties kliento užklausas ar užsakymus pateikiant tikslią informaciją.

Mūsų klientai operatyviai gauna ne tik produktus, bet ir informaciją apie  pažangiausius  sprendimus, sukurtus Hydranautics.

Šiandien pristatome pirmąją pasaulyje membraninių procesų projektavimo programą debesyse-
Hydranautics IMSDesign Cloudpossible to create accurate membrane projections – Anytime, Anywhere and from Any Device

Programos galimybes ir privalumus bei registracijos formą rasite paspaudę žemiau pateiktą nuorodą
https://www.imsdesign.com/Account/Login

Jūsų žinios-mūsų bendras laimėjimas.

Domina Hydranautics membranos , sisteminiai sprendimai ar produkto pasiūlymai -susisiekite su mumis: info@processpro.eu

Jūsų
UAB Procesų Sprendimai