Membranos pramonei

Nanofiltracija(NF), Mikrofiltracija(MF), Atbulinis osmosas (RO), Ultrafiltracija(UF), procesų separacija -procesai kuriems galime pasiūlyti kokybiškas ir ilgaamžes membranas.

Savo tiekiamų produktų linijoje turime visų garsių membranų gamintojų globaliai pripažintus ir laiko išbandytus produktus.

GAmintojai su kuriais bendradarbiaujame- ilgamečiai mūsų partneriai realizuojant įvairios apimties bei sudėtingumo technologinio vandens paruošimo ar procesų separacijos uždavinius pramonei.

Pradėję nuo keleto vienetų membranų užsakymų mobiliai atbulinio osmoso sistemai, kartu su atstovaujamais gamintojais išaugome iki sudėtingų pramonės procesų aprūpinimo regione, kuriuose reikalingi šimtai membranų vienam procesui.

Didžiuojamės galėdami klientams pasiūlyti globaliai pripažintos kokybės Hydranautics (Nitto), Dupoint (Filmtec, INGE ), Toray, CSM , LG produktus tiesiai iš gamintojų sandėlių.

Toks tiekimo modelis leidžia taupyti klientų resursus ir laiką, kurie būtų skirti logistikai, tarpiniams sandėliavimams ar perkrovoms tarpininkių sandėliuose.
Tiesiogiai bendradarbiaudami su gamintojų technologų komandomis visame pasaulyje, užsakovams galime pateikti efektyviausius procesų poreikius atitinkančius sprendimus, simuliacijas bei analizes ne tik standartinėms produktų grupėms, bet ir padėti rasti efektyvumą didinančius sprendimus ar tilpti į turimą biudžetą parenkant analogiškus produktus.

Mumis pasitiki regiono strateginės pramonės įmonės, aludariai, regionų šilumos  ir vandens tiekimo tinklai, serviso ar aptarnavimo įmonės, sistemų gamintojai ar eksportuotojai.
Bendradarbiaudami su ilgamečiais partneriais kartu su produktais galime pasiūlyti instaliavimo ar elementų keitimo paslaugas, sistemų aptarnavimo paslaugas, įrangos projektavimą ir surinkimą bei paleidimo derinimo darbus objektuose.
Ieškote membranų ar sprendimo turimo proceso efektyvumui gerinti? Visada laukiame užklausų
info@processpro.eu