ProcessPro - pramoninė ir buitinė vandens gerinimo įranga, šildymo sistemų įranga

Įmonės 5-asis gimtadienis ir pirmoji nominacija

Šį mėnesį, švęsdami savo veiklos penkmetį,   gavome dar vieną džiugią žinią!

Pagal veiklos rezultatus, UAB “Procesų sprendimai ” pateko tarp  sėkmingiausių Lietuvos įmonių   verslo nominacijoje “Gazelė 2020″,  kurios atrankas daugelį metų organizuoja vienas iš įtakingiausių portalų  „Verslo žinios“.

Atranka buvo vykdoma pagal kelerių paskutinių metų  kompanijos finansinius rodiklius, verslo augimo rodiklius, pelningumo koeficientus, mokesčių mokumo statistiką.

Atitikti gana sudėtingus nominacijos „Gazelė 2020“ atrankos kriterijus šiuo  verslams sunkiu pandemijos laikotarpiu nėra lengva kiekvienam verslui, nepriklausomai nuo gyvavimo laikotarpio ar generuojamų apyvartų- pažymėjo įmonės vadovė. Patekti tarp nominuotų įmonių mus yra impulsas ateičiai,  garbė ir įvertinimas, kurie motyvuoja ir toliau tikėti savo kuriamo verslo efektyvumu ir reikalingumu.

Didžiuojamės savo komandos kuriamos pridėtinės vertės  modeliu, kuris sėkmingai veikia dar sąlyginai jaunojo verslo gyvavimo etape. Dirbant gana siaurame verslo  segmente B2B, kasdien tenka susidurti ne tik su rinkos iššūkiais bei uždaviniais, bet ir atlaikyti kartais sudėtingas konkurencines aplinkas, bei įrodyti užsakovams savo paslaugų bei kuriamų produktų efektyvumą.

Nuo pat verslo pradžios turėjome  idėją klientams siūlyti lankstesnį, efektyvesnį, į naujoves orientuotą  nestandartinį verslo, technologinių sprendimų ir tiekimo paslaugų modelį , taip generuojant ilgalaikę  pridėtinę vertę ne tik sau, bet ir klientams. Tai ir lėmė įmonės rezultatus, kurie šiais metais įvertinti nominacija “Gazelė 2020”.

Džiaugdamiesi nominacija drąsiai kuriame ateities planus ir strategijas ateinančiam penkmečiui dar didesniems tikslams siekti. Dėkojame esamiems ir būsimiems klientams ir partneriams už pasitikėjimą!

UAB Procesų sprendimai