grundfoss pramoninė vandens gerinimo įranga

Geresnė vandens kokybė su Grundfoss

Šią savaitę vienai iš regiono alaus daryklų patiekėme  vandens gerinimo sistemos komponentus bei  Grundfoss įrangą technologinio vandens paruošimo sistemos rekonstrukcijai.

UAB Procesų sprendimai (ProcessPro) sėkmingai plėtoja bendradarbiavimą su Grundfoss – vienu iš lyderių siurblių ir technologinių sprendimų pramonei, bei tiekia klientams sprendimus ir sistemų komponentus.

Kompleksinis tiekimas apėmė ne tik Grundfoss produkciją, bet ir  vamzdynų be  fitingų komplektą, sklendes bei matavimo prietaisus visos technologinio vandens paruošimo sistemos rekonstrukcijai.

Atsižvelgiant į gamybos ypatumus, įranga sukomplektuota ir pateikta užsakovui per trumpą laikotarpį išnaudojant efektyvius logistikos sprendimus bei neviršijant biudžeto.

Džiaugiamės, kad vis daugiau pramonės užsakovų patiki mums kompleksinių tiekimo sprendimų vykdymą ir taip taupo lėšas bei išteklius.

Jei susidomėjote mūsų tiekiamomis paslaugomis bei produktais, susisiekite www.processpro.eu arba  el. paštu: info@processpro.eu .