Aušintuvė metalo apdirbimo gamyklai

 

Naujos kartos aušintuvė sėkmingai sumontuota  metalo apdirbimo įmonėje Vakarų Lietuvoje

Pagal esamą projekto specifiką  klientui buvo pasiūlyta inovatyvi ir ilgaamžė atviro tipo CTP5 aušintuvė , kurios našumas (50 m3/h (250.000 kcal/h TInlet= 30°C / TOutlet= 25°C / TWetBulb= 22°C)

Aušintuvės korpusas pagamintas iš ilgaamžės ir lengvos medžiagos  FRP (Fiberglass Reinforced Polyester)

Gaminys buvo pilnai sukomplektuotas ir paruoštas montavimui dar gamykloje, todėl didžiausias iššūkis buvo saugiai pristatyti  negabaritinį gaminį užsakovui bei  saugiai sumontuoti  ant paaukštinimo platformos.

Prieš keletą metų pradėtas bendradarbiavimas su gamintoju, daugiau nei 30 metų rinkai pristatantis  FRP  aušintuves ir pelniusiu pramonės vartotojų pasitikėjimą visame pasaulyje jau duoda pirmus bendro įdirbio rezultatus .

Sprendimas   panaudoti itin lengvos ir patvarios konstrukcijos   aušintuvę pagamintą iš FRP sėkmingai pritaikytas ir šiame objekte. Sprendimas garantavo užsakovo biudžetui draugišką sprendimą bei nedideles pirmines investicijas įsirengiant visą sistemą.

Kartu su gaminiu klientui pateiktos  išsamios gamintojo instrukcijos, montavimo rekomendacijos ir brėžiniai paaukštinimo platformai, ko dėka gaminio montavimas objekte neužtruko ir nereikalavo didelių investicijų stiprinant montažo vietą.

Aušintuvės sitema kartu su aušinimo vandens cheminiu paruošimu sėkmingai paleisti ir priduoti eksploatacijai užsakovui.

Tokio tipo aušintuvės sėkmingai dirba net agresyviausiomis oro klimatinėmis sąlygomis su temperatūriniais svyravimais, yra ilgaamžės ir nereikalaujančios kasmetinės priežiūros.

Tokio tipoFRP konstrukcijos  aušintuvių privalumai:

  • FRP korpusui nereikia dažymo kas keleri metai.
  •  Medžiagos atsparios korozijai bei cheminiam poveikiui dėl to labai  ilgaamžės.
  • Lengvos ir nedegios konstrukcijos leidžia tokio tipo aušintuves montuoti net ir nedidelio našumo sistemose ar pastatuose. (Viešbučiai, ligoninės, sanatorijos)       
  • Aušintuvės užpildui naudojama PP ( Polypropylene) efektyviai dirba bet kokiomis užterštumo sąlygomis ir lengvai valosi. Eksploatacija lengva ir patogi .
  • Atsparios aplinkos poveikiui konstrukcinės medžiagos užtikrina kad įrenginys sėkmingai dirbs 30-40 metų..
  • Žemos eksploatacinės išlaidos lyginant su kitų konstrukcijų ir medžiagų aušintuvėmis dėl įdiegtų inovatyvių technologinių sprendimų.
  • Energiją taupantys konstrukciniai sprendimai
  • Pirminių investicijų ekonomija įsirengimo etape.

Šiuo metu  kartu su gamintoju dirbame prie keleto kitų objektų įgyvendinimo ir tokio tipo aušintuvių panaudojimo gamybos procesuose mūsų regione.

Sekite mūsų naujienas ir apie įdiegtus sprendimus sužinosite operatyviai

Norite gauti pasiūlymą ar detalesnę informaciją?

Susisiekime:

Info@processpro.eu