Apie geriamojo vandens kokybę buteliuose

Jau senai diskutuojama  ar plastikinėje taroje parduodamas vanduo yra saugesnis ir geresnės kokybės už  vandentiekio  ar kitų šaltinių vandenį, kuri Lietuvoje naudojame maistui.

Dalinamės naujausiomis mokslininkų skelbtomis įžvalgomis ir trumpa straipsnio anotacija.

*saugus vanduo be nanoplastiko ir jokių butelių iš parduotuvės
*jokių apkalkėjusių buitinių prietaisų, santechnikos ir šildymo sistemos
*švelnūs plaukai ir oda
*mažiau buitinės chemijos ir šampūnų buityje
*jokių šildymo nuostolių dėl užkalkėjusių sistemos komponentų.
Skamba per daug gerai?
Naujausi atlikti tyrimai , sausio viduryje publikuoti žurnale Proceedings of the National Academy of Sciences atskleidė, kad litre vandens, parduodamo plastiko buteliuose, gali būti vidutiniškai 240 000 nanoplastiko dalelių (dydžiu iki 1 micrometro), o tai yra 100 kartų daugiau nei mokslininkai manė iki tol.
Pasak tyrimą atlikusių mokslininkų, nanoplastiko dalelės yra pakankamai mažos, todėl gali prasiskverbti į žmogaus ląsteles, patekti į kraują ir paveikti organus.
Nanoplastikas taip pat gali patekti per placentą į negimusių kūdikių organus nėštumo stadijoje.
Teisybės dėlei verta paminėti, kad buvo tirtas JAV parduodamas vanduo PET buteliuose ir kad tarptautinė BWA asociacija komentuodama naujausius tyrimus paminėjo,  kad tyrimo metodiką dar „turi visapusiškai peržiūrėti mokslo bendruomenė” ir kad „nėra mokslinio sutarimo dėl galimo nano- ir mikroplastiko dalelių poveikio sveikatai”. Asociacija tyrimo išvadų nekomentavo.
Pilną straipsnį publikuotą Bloomberg galite skaityti čia:
Iš praktikos  galime paminėti, kad mūsų klientai įsirengę vandens gerinimo filtrus namuose yra visiškai atsisakę plastiko taroje parduodamo vandens. Visada džiaugiamės grįžtančiais savo klientais kurie išbandę mūsų sistemų teikiamus privalumus rekomendavo įrengti analogiškas sistemas ir tėvų ar draugų namuose.
 Turbūt kiekvienai šeimai  svarbu tai, kad įsirengus namų filtrus pamirštamos  ir visos kitos  problemos kaip apkalkėję virduliai, kranai, šildymo sistemos nuostoliai ir beje su taip filtruotu vandeniu žymiai skanesnė kava :)
Norite pasitarti dėl  vandens gerinimo sistemos Jūsų namams? (vandentiekio, šulinio, gręžinio vanduo namui, butui, kotedžui, sodybai, biurui)?
Lauksime Jūsų užklausų:
Email: info@processpro.eu
Ph: +370 686 72008
Daugiau apie mus www.processpro.eu