Apie vandens tyrimus

Ar tikrai prieš įsigyjant vandens filtrus reikalingas vandens tyrimas?

Atsakome- TIKRAI TAIP.
Neskubėkite pirkti bet kokio tipo vandens filtro artimiausiame prekybos centre, “nes taip patarė santechnikas” ar toks arba panašus yra pas Jūsų kaimyną ir “viskas gerai”.
Abiem atvejais tai yra tiesioginis pinigų išmetimas “į balą” arba investicija į niekur.  Jūs nežinote kokio tipo filtro reikia Jūsų namams, ką reikia šalinti iš  vandens,o gal nereikia daryti nieko?
Daugėjant klientų, gaunančių vandenį iš lokalių gręžinių arba kvartalinių gręžinių, daugėja ir besikartojančių atvejų, kai filtrai įrenginėjami neatlikus išsamios vandens analizės arba tiesiog perkami prekybos centruose nes valo “viską”.
Turint gręžinio ar šulinio vandenį visada rekomenduotinas išsamus vandens tyrimas. Nes tik tokiu atveju galime pasiūlyti tinkamą sprendimą vandens gerinimui ir taupyti įrengiant tinkamą įrangą.
Kiekvienas gręžinys yra individualus ir priklauso nuo įrengimo gylio, izoliacijos kokybės, vietovės bei įrenginių kokybės.
Sakome kokybės, nes neretai siekiant atpiginti įrengimą, paliekamas netinkamai užsandarintas gręžinys. Dažnai  į tiekiamą vandenį patenka paviršinis gruntinis vanduo, ypatingai lietaus sezono metu. Tokiu atveju klientui tiekiamas vanduo būna praturtintas nitratais, ar turintis organinį užterštumą ir drumstumą.
Netgi gavę užklausą pasiūlyti filtrus “nes vanduo kaip ir geras tik yra “kažkokių nuosėdų””, visada atliekame vandens analizę.
Tik iš daugialypių tyrimo rezultatų galime siūlyti tinkamą sprendimą vartotojui bei taupyti lėšas, vandens suvartojimo kiekius, elektros išlaidas.
Esame gave padėką už “profesionalumą”, kai ištyrę kliento gaunamą vandenį nepasiūlėme Jokios įrangos , tuo pačiu sutaupėme vartotojui lėšų, nes esama problema buvo visai ne vandenyje.
Atlikti tyrimą rekomenduojame tik sertifikuotose laboratorijose arba sistemų diegėjų turimose profesionaliose sertifikuotose laboratorijose.
Jokiu būdu nepasitikėkite “kaimyno rekomendacijomis” ar pažįstamo santechniko išvadomis “pažiūrėjus” vandenį.
Sertifikuotas laboratorijas rasite beveik visų miestų higienos centruose – arba miestų vandens tiekimo įmonėse.
Savarankiškai nunešę mėginį tyrimui, gausite nepriklausomos laboratorijos atsakymą apie vandens kokybę ir tada galėsite rinktis filtrus.
Ką tirti turint gręžinius ar šulinius,  arba kokius parametrus tirti gaunant vandenį iš miesto vandentiekio- ne kartą minėjome savo įrašuose.
Pilną informaciją rasite mūsų internetiniame puslapyje, pasirinkę paragrafą “filtrai buičiai”, kur rasite ir daugiau aktualios informacijos .
Pateikiame keletą foto iš tirto objekto (privatus namas vidurio Lietuvoje, kvartalo gręžinio vanduo.)
Vartotojas savarankiškai įsirengė vandens kietumo šalinimo filtrą (greičiausiai neatlikus išsamaus tyrimo).
Susisiekęs su mumis klientas  skundėsi drumstu ir nemalonaus salstelėjusio kvapo vandeniu, paliekančiu dėmes ant skalbinių. vandens nebuvo įmanoma vartoti maistui, nors vanduo buvo “po filtro”ir vartotojas tikino,  kad filtras neveikia.
Primename- vandens tyrimas sertifikuotoje laboratorijoje priklausomai nuo tiriamų analičių Jums kainuos 30-45 eur, o įsirengdami tinkamai parinktą ir tinkamos  paskirties filtrą namams,  sutaupysite minimum 1000 eur .
Pridėkime dar tai, kad turėsite švarų ir kokybišką vandenį, nereiks pirkti ”bambalių”su vandeniu  parduotuvėse nei buičiai, nei maisto gamybai, taupysite buityje naudojamų chemijos priemonių, saugosite buitinius, santechnikos ir šildymo prietaisus.
Kodėl skirtingi filtrai kainuoja skirtingai- apie tai jau kituose postuose.
Sekite mus ir gausite atsakymus apie tai, kaip turėti kokybišką vandenį bei sutaupyti.
Turite klausimų dėl vandens filtrų ar taupaus šildymo sistemos namams?
Susisiekite info@processpro.eu
Daugiau naujienų ieškokite rubrikoje Naujienos arba mūsų FB profilyje
Vanduo ir šiluma iš vienų rankų Jūsų namams-ProcessPro