Vandenvietės komplekso tiekimo darbai baigti laiku

UAB “Procesų sprendimai” kartu su ilgamečiais partneriais  sėkmingai baigė  vandens gerinimo komplekso  komponentų vandenvietei tiekimo darbus. Dėl  reikalavimų keliamų geriamojo vandens kokybei, įranga privalėjo atitikti sugriežtintus reikalavimus taikomus  tokio tipo technologijoms. Specifinio planavimo patalpos įtakojo  konstrukcinius sprendimus,  įrenginiai privalėjo būti labai  kompaktiški bei  ilgaamžiai.

Pasitelkus atstovaujamų verslo partnerių patirtį ir kompetenciją, per trumpą laiką pavyko suprojektuoti, pagaminti ir objekte sumontuoti eilę įrenginių ir blokų: slėginių mechaninių filtrų blokus su specifiniais vidaus ir išorės padengimais bei drenažinio paskirstymo sistemomis,  elektra valdomos užtaromosios armatūros  blokus, slėgio sukėlimo mazgus, sistemos siurblinės kompleksą. Visa įranga buvo patiekta griežtai laikantis  standartų kokybei bei objekto montažo bei paleidimo darbų grafikų.

Didžiuojamės, galėdami prisidėti prie  strateginių vandens gerinimo objektų aprūpinimo kokybiškomis vandens paruošimo technologijomis ir  komponentais ne tik Europoje, bet ir Lietuvoje.