Dealk membranes Hydranautics

Membranos alaus ir vyno pramonei

Cheers! Taip gimsta nealkoholiniai vynai ir alus! Sveikinamės ir pristatome novatoriškus Hydranautics  produktus alkoholio šalinimo  procesams gėrimų gamybos pramonėje.

Augant rinkos poreikiams bei keičiantis tendencijoms  vartoti kuo daugiau sveikesnių produktų stebime, kaip gamintojai  bando įveikti iššūkius nealkoholinio alaus bei vyno gamyboje ieškodami skaniausio alaus ar  efektyviausio gamybos metodo . Didžiausias iššūkis pašalinus alkoholį –  išsaugoti spalvos bei skonines gėrimų  savybes bet pašalinti alkoholį iki norimos koncentracijos.

Naujos kartos #Hydranautics RO & NF membranos kurias gamintojas pristatė šį ketvirtį,  gali būti puikiai pritaikomos alkoholio šalinimui iš alaus ir vyno produktų, nedarant įtakos skoninėms ir spalvinėms produktų savybėms. Be kita ko,  gamybos procesas ir alkoholio šalinimas naudojant šias membranas  vyksta s minimaliomis technologinio vandens sąnaudomis, kas vėlgi daro įtaką gamybos savikainai bei resursų kąštams.

Hydranautics membranos alkoholio šalinimui  gėrimuose užtikrina labai ekonomišką energijos bei vandens sąnaudų atžvilgiu gamybos procesą minimizuojant  gamybos kąštus, keičiant procesą dar  efektyvesniu, bei gaunant dar konkurencingesnę produkto savikainą.

Membraninis alkoholio šalinimo metodas su Hydranautics  leidžia  gaminti tiek produkto,  koks yra momentinis rinkos poreikis , taip mažinant kąštus pačiam procesui, sandėliavimui ar logistikai. Tai gali būti ir kelios ar keliolika tonų, o ne visa partija kaip naudojant senesnės kartos brangias technologijas.

Lyginant su iki šiol naudojamas alkoholio šalinimo metodais kaip terminė distiliacija arba fermentacijos proceso stabdymas,  inovatyvios Hydranautics DEALOK membranos bei siūlomos technologijos  leidžia  gamybos proceso metu  atskirti alkoholį iš alaus ir vyno produktu efektyviausiu, tvariausiu ir ekonomiškiausiu metodu.

Ne mažiau svarbu pažymėti, kad alkoholis šalinamas iš jau pilnai subrandinto alaus ar vyno, pilnai išsaugant visas skonines ir spalvines savybes ir  atsiliepiant į vartotojų poreikį  gauti gerą kokybišką bei sveiką gėrimą.

Atlikti pirminiai bandymai gamyklose Čekijoje, JAV bei daliniai bandymai vienoje iš Lietuvos alaus gamyklų gautas produktas buvo pateiktas testuoti. Testuojant be išimties visi vartotojai pažymėjo kad tokių technologijų pagrindu išgautas produktas yra skanesnis, sodresnis nei kitomis technologijomis pagaminti produktai.

Naudojantis Hydranautics siūlomomis technologijomis  aludariams ir vyndariams atsiveria dar didesnės galimybės ekfektyviai reaguoti į rinkos poreikius sveikiems ir kokybiškiems produktams.

Estate gėrimų gamintojas ir ieškote tvarių sprendimų naujos kartos nealkoholinių produktų gamybai?

Susisiekite, ir kartu rasime Jums tinkamą sprendimą !Esame autorizuotas Hydranautics partneris regione jau daugiau nei 8 metai.

Ką mes siūlome?

*gamintojo technologų techninis palaikymas case-to-case, taip užtikrinant efektyviausią sprendimą jūsų  procesui

*proceso skaičiavimai ir moduliacijos

*produkto parinkimas

*techninis tiekimas

*įrangos gamyba , montažas ir paleidimas Jūsų objekte**

***yra papildomų sąlygų, detalės   derinamos su kiekvienu vartotoju pirkimo atveju